Sortiment

     Firma AGÁT DIESEL patrí k spoločnostiam s najrozsiahlejšími skladovými zásobami náhradných dielov palivových systémov naftových motorov na slovenskom trhu. Súčasťou skladových zásob sú napr.

radové a rotočné vstrekovacie čerpadlá vysokotlakové čerpadlá, trubky a zásobníky systému Common rail
mechanické, elektromagnetické a piezoelektrické vstrekovače čapové a otvorové vstrekovacie dýzy
palivové filtre BOSCH, DELPHI, STANADYNE a palivové aditívum sortiment náhradných dielov vstrekovacích čerpadiel rôznych značiek
široká ponuka špecifického spojovacieho materiálu, sady tesnení, ... žeriaviace sviečky, jednotky žeravenia a repasované vstrekovače DELPHI a BOSCH

     Vďaka rozsiahlemu objemu zásob dokážeme zabezpečiť dodávku veľkej časti náhradných dielov v ten istý deň pri osobnom odbere alebo zaslaním tovaru expresnou službou UPS a dodávkou do 24 hodín v pracovných dňoch po celom území SR. Napriek rozsiahlosti skladových zásob pri tovare, ktorý sa momentálne nenachádza na sklade, vieme tento zabezpečiť do 7 pracovných dní prevažne priamo od výrobcu.

Upozornenie

      Vzhľadom na skutočnosť, že charakter prevažnej väčšiny nami dodávaných náhradných dielov si vyžaduje často nadštandardné znalosti montážných postupov a nastavení, navyše s potrebou použitia špeciálnych montážnych a nastavovacích zariadení, samotní výrobcovia doporučujú prenechať montáž profesionálom. Klient sa tak vyhne zbytočným nákladom a prestojom spojených s odstraňovaním následkov neodbornej montáže, často nie lacných náhradných dielov. Zároveň sa nemusí obávať problémov súvisiacich s uznaním opodstatnenosti prípadnej reklamácie u neodborne namontovaných dielov v záručnej lehote.

Prihlásenie