Ponuka služieb Agát Diesel

  1. Repas naftových vstrekovačov a čerpadiel
  2. Autoservis - diagnostika, oprava palivovej sústavy a motorov
  3. Príprava na STK, EK
  4. Elektronická diagnostika vozidiel
  5. Kontrola nafty - dočasne nedostupná služba
  6. Predaj aditív a náhradných dielov
  7. Veterány
  8. Predaj náhradných dielov

    

1. Repas a oprava vstrekovačov a čerpadiel dieslových motorov - rozobratie, vyčistenie v ultrazvuku, výmena poškodených a opotrebovaných náhradných dielov, nastavenie a kontrola na stolici.

 

2. Autoservis - Agát Diesel ponúka kompletný mechanický servis osobných vozidiel. Špecializujeme sa na dieslové palivové systémy, opravu naftových motorov vozidiel alebo strojov.

 

3. STK - STK neznamená ísť na stanicu kontroly. STK znamená dať si vozidlo do správneho technického stavu tak, aby ste jazdili bezpečne a neohrozovali seba či iných. V Agát Diesel robíme prípravu vozidiel, aby ste mohli jazdiť bezpečne a vaše vozidlo bolo spoľahlivé.

 

4. Elektronická diagnostika - vo vozidlách a v strojoch sú rôzny výrobcovia palivovej sústavy ako aj elektronických zariadení. Máme zakúpené licencie/diagnostiky na rôzne počítače, riadiace jednotky, palivové systémy, ktoré nám pomáhajú určiť čo najpresnejšie danú poruchu. Dokážeme čítať aj kódovať riadiace jednotky, skontrolovať funkčnosť rôznych snímačov a aktívnych členov, skontrolovať kabeláž a kvalitu spojov. K špičkovej technológii je potrebný profesionálny personál. Mechanikov si dôkladne vyberáme a nie je nič výnimočné, že majú 15-20 ročnú prax väčšinu získanú u nás.

 

5. Kontrola nafty - na mikro častice, viskozitu, vodu... Zistite, či je vhodná ako palivo do vozidiel a strojov podľa normy ISO4406-1999. Minimálne množstvo je 1 liter paliva. Služba momentálne nie je dostupná kvôli poruche meracieho zariadenia!!!

 

 6. Predaj aditív - prísada do nafty ktorá naozaj funguje!!! Vyskúšajte americké aditíva Stanadyne a stante sa spokojným užívateľom výhod ktoré prináša.

 

7. Veterány - našou srdcovou záležitosťou sú veterány. Sme schopný opraviť aj 100 ročné palivové sústavy vozidiel/strojov.

 

8. Predaj náhradných dielov - ak ste sa rozhodli opraviť čerpadlo/vstrekovače sám, sme Vám ochotný predať potrebné náhradné diely. Vzhľadom na našu špecializáciu máme veľké množstvo náhradných dielov skladom a sme schopný zohnať aj relatívne nedostupné náhradné diely.

 

Upozornenie

Vzhľadom na skutočnosť, že charakter väčšiny nami dodávaných náhradných dielov si vyžaduje často nadštandardné znalosti montážnych postupov a nastavení, naviac s potrebou použitia špeciálnych montážnych a nastavovacích zariadení, samotní výrobcovia doporučujú prenechať montáž profesionálom. Klient sa tak vyhne zbytočným nákladom a prestojom spojených s odstraňovaním následkov neodbornej manipulácie a montáže, často nie lacných náhradných dielov. Zároveň sa nemusí obávať problémov súvisiacich s uznaním opodstatnenosti prípadnej reklamácie u neodborne namontovaných dielov v záručnej lehote.