CONTINENTAL

Palivové systémy CONTINENTAL AG

     História vstupu firmy CONTINENTAL AG (do marca 2008 známa ako SIEMENS VDO) na trh s vysokotlakovými palivovými systémami vznetových motorov je zvláštna tým, že firma „preskočila“ vývoj a výrobu klasických mechanických či elektromagnetických vstrekovačov a venovala sa vývoju a následne výrobe úspešného vysokotlakového systému s piezoelektrickými vstrekovačmi. Napriek relatívne krátkej histórii výroby, patria vysokotlakové palivové systémy koncernu CONTINENTAL AG (SIEMENS VDO) k systémom s nadštandardnou kvalitou, bezporuchovou prevádzkou, a s tým súvisiacou dlhou životnosťou.

Ak si to však stav palivej sústavy vyžaduje, dokážeme s našim profesionálnym vybavením diagnostikovať, opraviť a nastaviť vysokotlakové čerpadlá a otestovať technický stav  väčšiny piezoelektrických vstrekovačov. Z dôvodu špecifickej obchodnej politiky firmy Continental  AG ŽIADNY z ich vstrekovačov však v súčasnosti nie je možné opraviť, pretože  výrobcom neboli uvolnené žiadne náhradné diely ani opravárenské postupy.

 

Súčasťou našej ponuky je aj vybraný (firmou CONTINENTAL  sprístupnený) sortiment náhradných dielov palivových systémov vznetových motorov.

 

Produkty značky CONTINENTAL využíva celá rada renomovaných výrobcov vozidiel, resp. motorov: Audi, Citroen, Fiat, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda, Nissan, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Volvo a VW.
 

Produkcia firmy CONTINENTAL

Piezoelektrický vstrekovač Vysokotlakové čerpadlo