Kvalitný autoservis, dieselservis

     Nikto nepozná lepšie Vaše auto ako my!

autoservis

     Jednou zo základných služieb, ktoré naša spoločnosť AGÁT DIESEL s.r.o. poskytuje už od roku 1992, je kvalitný autoservis. Špecializujeme sa na palivové sústavy osobných automobilov, nákladných vozidiel aj stacionárnych motorov. Investujeme neustále do nových technológií a testovacích prístrojov aby sme mohli čo najrýchlejšie a najpresnejšie diagnostikovať a odstrániť poruchu. Ako jedna z mála spoločností na Slovensku máme tú česť vystupovať ako BOSCH DIESEL SERVICE.

     Máme na to systém!!!

     Počas rokov pôsobenia sme si vypracovali vlastný systém na diagnostiku porúch, ktorú voláme "fyzická diagnostika". Fyzickou diagnostikou dokážeme nájsť až 95% možných závad a čo najpresnejšie určiť potrebnú opravu a cenu opravy, aby zákazník ak sa rozhodne pre opravu, presne vedel do čoho ide a aby ho nečakali následné položky na opravu auta alebo stroja. K dokonalému servisu patrí aj kompletná diagnostika vstrekovačov a čerpadiel, čo najrýchlejšia oprava a naozaj veľký sklad náhradných dielov.

     Veľmi často sa nám stáva, že k nám dovezú vozidlo, ktoré pochodilo niekoľko servisov a nikde nenašli príčinu poruchy. Vďaka našim odborníkom a špičkovej vybavenosti dieľne vždy nájdeme aj odstránime závadu ku spokojnosti zákazníkov. Našu prácu poznajú aj samotné autoservisy, preto často prijímame vozidlá priamo od menších, veľkých ale aj autorizovaných servisov.

     Našou srdcovou záležitosťou sú veterány. Sme schopní opraviť, nastaviť motory alebo palivovú sústavu vozidiel a strojov aj z tridsiatych rokov.

     Všetci naši pracovníci sú odborne vzdelaní a zruční vďaka niekoľkoročnej praxi. Našim cieľom a snahou je poskytnúť každému klientovi kompletný zákaznícky servis bez zbytočného čakania, zháňania dielov či šikovných odborníkov. Pracujeme rýchlo a spoľahlivo. Dôkazom našej výbornej práce sú referencie našich spokojných klientov.

     Poskytujeme servis

 • osobných vozidiel
  ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CITROEN, CHRYSLER, DACIA, DAEWOO, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, ISUZU, JAGUAR, KIA, LANDROVER, NISSAN, MERCEDES BENZ, MAZDA, MITSUBISHI, PEUGEOT, SEAT, SUBARU, SANGYONG, OPEL, RENAULT, ŠKODA, TOYOTA, VOLVO, VW
 • nákladných automobilov
  AVIA, DAF, IVECO, MACK, MAN, MERCEDES BENZ, LIAZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO, TATRA
 • poľnohospodárskych strojov
  CARRARO, CASE IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, FIATAGRI, FENDT, MANITOU, MASSEY FERGUSON, McCORMICK, MENGELE, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, MERLO, LANDINI, RENAULT, SAME, SAMPO, LAMBORGHINI, STEYR, VALMET, VALTRA, ZETOR
 • stavebných mechanizmov
  BOBCAT, CASE-IH, CAT, HANOMAG, HITACHI, JCB, KOMATSU, LIEBHERR, NEW HOLLAND
 • stacionárnych agregátov
  CAT, CUMMINS, DEUTZ-FAHR, JOHN DEERE, KHD, MAN, MERCEDES BENZ, PERKINS, SISU, STEYR, YANMAR, ZETOR