Aditíva Stanadyne a Techron

STANADYNE PERFORMANCE FORMULA      K najuniverzálnejším palivovým aditívam pre zušľachtenie nafty s celoročnou možnosťou použitia, patrí multifunkčný prípravok STANADYNE PERFORMANCE FORMULA®. Moderné palivové aditívum bez prítomnosti hygroskopického alkoholu, dáva nafte množstvo nadštandardných vlastností:

 

  • Znižuje teplotu tuhnutia nafty v zimnom období až o 22°C a teplotu filtrovateľnosti CFPP až o 13°C v závislosti od jej chemického zloženia a rozsahu aditivácie výrobcom.
  • Zvyšuje cetánové číslo nafty, čím uľahčuje studené štarty, zvyšuje výkon a krútiaci moment, znižuje hlučnosť a dymivosť motora.
  • Priaznivo ovplyvňuje spotrebu bez negatívneho vplyvu na emisie a emisné systémy vozidla.
  • Čistí a chráni prvky palivého systému pred zanášaním, usadeninami a koróziou.
  • Znižuje opotrebovanie presných dielov čerpadiel a vstrekovačov, čím predlžuje ich životnosť.
  • Stabilizuje viskozitu a chemickú stálosť paliva pri skladovaní alebo dlhšej odstávke.
  • Uľahčuje odstraňovanie vody z paliva pri prechode palivovým filtrom.
  • Znižuje penivosť nafty a minimalizuje tak podiel vzduchu v palive.
  • Doporučený zmiešavací pomer : 1:500 (1 dcl prípravku na 50 litrov nafty)

 

Používanie prípravku PERFORMANCE FORMULA® účinne predlžuje životnosť a bezporuchové prevádzkovanie palivového systému motora, minimalizuje negatívne dopady použitia nekvalitnej nafty, čím predchádza jeho nadmernému opotrebovaniu alebo predčasnej poruche.

 

 Objednávkové číslo  Balenie prípravku  Objem
nafty
Cena v €
bez DPH s DPH
 42744 250 ml 125 l 13,50 16,20
 42749  500 ml  250 l 21,70 26,04
 44460 5,0 l   2500 l  182,00 218,4
 42755  25,0 l 12 500 l 787,00 944,40
   

Upozornenie

Prípravok je potrebné aplikovať ešte pred začiatkom vylučovania častíc parafínu v nafte, t.j. pri teplotách nad bodom mrazu! Iba tak je možné zabezpečiť maximálny priaznivý účinok na zimné vlastnosti paliva a funkčnosť celého palivového systému v mínusových teplotách. Prídávanie prísady do nafty s už vylúčeným parafínom úplne eliminuje schopnosť aditíva priaznivo ovplyvniť vlastnosti paliva v zimných podmienkach a používanie stráca zmysel!

 

Bezpečnostný list
Formula výkonu® - PERFORMANCE FORMULA

 

Potrebujete kvalitné dieslové aditívum?

Agát Diesel s.r.o. je distribútorom Stanadyne

 

Kúpiť aditívum Stanadyne

Aditívum

Techron diesel fuel system cleaner

 

Konštrukčná podstata systému Common rail a Aplikácia Techron Diesel dosahované extrémne parametre sústavy, robia dnešný palivový okruh naftového motora technickým skvostom. Cenou za precíznosť nového palivového systému sa však stala jeho zraniteľnosť. Nároky moderných systémov Common rail vznetových motorov sú enormné. Rozšírením tohto revolučného systému sa dramaticky zvýšili prevádzkové požiadavky na kvalitu používaného paliva, použitých náhradných dielov, ako aj na dodržiavanie servisných intervalov a údržbu sústavy.

Spoločnost Texaco (Texaco Fuel Technology), líder vo výrobe palivových aditív pre všetkých významných producentov palív, nachádza špeciálne uplatnenie najmä po oprave palivového systému pre podporu zábehu nových dielov sústavy a vyčistenie palivového systému. Svojím objemom balenia 350 ml je palivová prísada TECHRON DIESEL určená na jednorazovú aplikáciu do 50 až 70-litrových nádrží bežných osobných automobilov, dodávok, vozidiel SUV prípadne áut kategórie Off Road. Unikátna receptúra servisného koncentrátu TECHRON DIESEL zložená zo siedmich kľúčových komponentov zabezpečuje širokospektrálny účinok na palivový systém. Na základe skúseností saodporúča aplikovať toto aditívum po výmene oleja.

 

Poznámka k doprave

Objednané aditíva posielame poštovým kuriérom na dobierku po celej SR.

Prepravné, balné, dobierka:

Hmotnosť zásielky Cena bez DPH
do 1 kg 6,00 €
do 5 kg 8,00 €
do 10 kg 12,00 €