DELPHI

Palivové systémy DELPHI

     Medzinárodná korporácia DELPHI patrí k najväčším OEM dodávateľom dielov pre automobilový priemysel. Nezanedbateľný je jej podiel na dodávkach diesel komponentov pre palivové okruhy vznetových motorov. Ako výhradný zástupca spoločnosti DELPHI DIESEL SYSTEMS Ltd.  pre  SR poskytujeme komplexné služby v oblasti diagnostiky, opravy a nastavenia kľúčových prvkov palivovej sústavy ako sú:
 

 • Mechanické rotačné vstrekovacie čerpadlá
 • Elektronické rotačné vstrekovacie čerpadlá vrátane čerpadiel EPIC
 • Vysokotlakové čerpadlá systému Common rail
 • Mechanické vstrekovače
 • Elektromagnetické vstrekovače systému Common rail
 • Združené vstrekovacie jednotky typu UIS/ PDE


Navyše, v našej ponuke sa nachádzajú aj náhradné diely palivových systémov naftových motorov vrátane špičkových palivových filtrov a žeraviacich sviečok v originálnej kvalite.

Našou špeciálnou ponukou je profesionálne repasovanie opotrebovaných vstrekovačov plne autorizovaným spôsobom zo strany výrobcu, samozrejme so zárukou funkčnosti.

 

Produkty značky DELPHI využíva celá rada renomovaných výrobcov vozidiel, resp. motorov:

Citroen, Ford, Hyundai, Jaguar, JCB, Kia, Mercedes Benz, Nissan, Perkins, Peugeot, Renault, Ssangyong, Suzuki a Tata
 

Diesel produkcia firmy DELPHI

 

Sortiment vstrekovačov Sortiment čerpadiel
Sortiment filtrov Sortiment žeraviacich sviečok

Klimatizačné systémy DELPHI

Kompresory a prvky klimatizácie DELPHI

     Ďalšou sférou, v ktorej sa spoločnosť DELPHI presadila ako renomovaný OEM (Original Equipment Manufacturer) dodávateľ sú interiérové klimatizačné systémy. Vďaka priaznivému pomeru ceny a úžitkovej hodnoty sa komfortné klimatizačné systémy DELPHI presadili nielen u osobných a nákladných vozidiel, ale aj autobusov, poľnohospodárskych mobilných strojov, stavebných mechanizmov, ale aj vo vojenských mobilných prostriedkoch. Svojím sortimentom AC (Air Conditioning) komponentov DELPHI pokrýva minimálne 92% európskeho automobilového parku. V prípade kompresorov klimatizácie portfólio tohto  renomovaného výrobcu predstavuje až 97% európskeho vozidlového spektra.

 

Firma Agát Diesel s.r.o. ponúka popri jedinečnej možnosti autorizovanej opravy AC kompresorov DELPHI a štandardnej údržby klimatizácie vozidla, aj dodávku originálnych dielov klimatizačných sústav tohto renomovaného výrobcu :

 • repasované a nové AC kompresory
 • kondenzátory a výparníky
 • vysušovače
 • kabínové (interiérové) filtre
 • dezinfekčné AC spraye

 

O nadštandardnej kvalite klimatizácií spoločnosti DELPHI svedčí skutočnosť, že sa s ňou možno stretnúť nielen u všetkých bežných automobilových značiek, ale aj vo vozidlách exkluzívnych výrobcov ako sú Ferrari, Maserati a Lamborghini.

Sortiment prvkov klimatizácie DELPHI

 

Sortiment AC komponentov Kompresor klimatizácie
Filter klimatizácie Sortiment dezinfekčných sprayov klimatizácie