Formula výkonnosti - Stanadyne

Formula výkonnosti - Stanadyne

Jediné dieslové aditívum vyvinuté a odporúčané výrobcom vstrekovacích zariadení dieslových palív.Znižuje spotrebu paliva a nákladov na údržbu. Zlepšuje hladký chod motora. Stabilizuje dieslové palivo. Rieši problémy dekondenzácie. Zabraňuje rozvoju baktérií. Zlepšuje mazanie celého vstrekovacieho systému. Odstraňuje živice a kontaminanty. Znižuje bod mrazu paliva. Zlepšuje schopnosť studeného štartu.

26,04 € s DPH

Výrobca: Stanadyne

Výkonnosť dieselových motorov priamo súvisí s kvalitou používaného dieselového paliva. Aby sa zlepšila kvalita dieselového paliva, STANADYNE, ako jednička v USA, pokiaľ ide o dieselové vstrekovacie zariadenia, navrhuje „FORMULU VÝKONNOSTI".

Profesionálny výrobok

Formula výkonnosti, vyvinutá v spolupráci automobilových technikov firmy STANADYNE a profesionálnych chemikov, obsahuje nielen kovové nepopolčekové polyméry, ale tiež profituje z najnovšieho výskumu v oblasti biochémie.


Úspora v spotrebe paliva použitím "Formuly výkonnosti" je predmetom testovacieho programu a správy S.A.E., pričom v priemysle sú už mnohé zložky veľmi rozšírené a používané. Tieto testy, ktoré sa uskutočnili na elektrodynamickej stolici a v plnej prevádzke, demonštrovali priemernú spotrebu paliva zlepšenú o 5,7%. Kvôli veľkému množstvu premenných veličín v testoch a tiež rôznej kvalite použitých pohonných hmôt, výsledky sa môžu v praxi líšiť a mohli by byť ešte lepšie ako tie, ktoré uvádzame.


Úsporu pohonných hmôt sme dosiahli "Formulou výkonnosti" a jej znásobenými fyzikálnymi a chemickými vlastnosťami. Tie hlavné sú uvedené nižšie:

Zvýšenie cetánového čísla

Formula výkonnosti zvyšuje cetánové číslo dieslového paliva o 2-4 body (v závislosti od charakteru nafty). Toto zlepšuje spaľovanie a studený štart a znižuje spotrebu paliva.

Ochrana v zime

Formula výkonnosti bojuje proti mrazu znižovaním bodu prietoku paliva a tým zlepšuje štart za studena.
Tento produkt, ktorý neobsahuje žiadne chemické činidlo, zlepšuje prietok dieslového paliva cez filter.
Formula výkonnosti neobsahuje žiadny alkohol.

Úprava vstrekovacieho systému paliva

Neustály vývoj a zvyšovanie presnosti zariadenia na vstrekovanie paliva viedli k potrebe trvalej úpravy palivového systému. Formula výkonnosti obsahuje hydrokarbónové čiastočky na ošetrenie nerozpustných prímesí a naviac  detergenty a čističe na riešenie problému so živicami a fermežou. Toto vedie k lepšej atomizácii paliva zo vstrekovača a lepšiemu premiešaniu paliva a vylepšenej zmesi v spaľovacej komore. Výsledkom je lepšie zapaľovanie, čo znižuje emisie spalín.

Úprava motora

Formula výkonnosti obsahuje komponenty, ktoré impregnujú určité kovové časti motora, najmä hrot trysky, piesty, ventily a ďalšie plochy podliehajúce vysokým teplotám, ktoré zabraňujú priľnavosti sedimentov.

Mazanie

Formula výkonnosti obsahuje lubrikanty, ktoré znižujú trenie medzi pohybujúcimi sa časťami, čo znižuje opotrebovanie a požiadavky na údržbu. Formulu výkonnosti sa odporúča pridať do dieslového paliva s nízkou hladinou síry, aby sa významne zlepšili mazacie kvality tohto typu paliva.

Akumulácia, ochrana proti korózii

Formula výkonnosti ako antioxidant, prostriedok proti hrdzaveniu a korózii a rovnako stabilizátor dieslového paliva, zamedzuje zhoršenému výkonu palivového systému spôsobeného vodou a inými znečisteniami.

 

Stanadyne - jediné dieslové aditívum vyvinuté a odporúčané výrobcom vstrekovacích zariadení dieslových palív

  • Hospodárnosť:

Znižuje spotrebu paliva a nákladu na údržbu. Zlepšuje hladký chod motora.

  • Akumulácia:

Stabilizuje dieslové palivo. Rieši problémy dekondenzácie. Zabraňuje rozvoju baktérií.

  • Údržba:

Zlepšuje mazanie celého vstrekovacieho systému. Odstraňuje živice a kontaminanty.

  • Ochrana v zime:

Znižuje bod mrazu paliva. Zlepšuje schopnosť studeného štartu. Pomer medzi kvalitou a cenou je dôležitým faktorom. "Formula výkonnosti" vás presvedčí.

 

Distribútor:

Agát Diesel s.r.o., Myslenická 1/J, 902 01 Pezinok

IČO 44382758, IČ DPH SK2022679659

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)